Skip to content

LEVC

O firmie

Grupa Bemo 

Grupa Bemo to dziś jedna z największych w Polsce grup dealerskich, działająca na rynku od 1993 roku, którą reprezentuje 16 autoryzowanych salonów sprzedaży z główną siedzibą przy salonie na ulicy Mogileńskiej 50 w Poznaniu, oferująca sprzedaż takich marek jak: Ford, Mazda, Mercedes, Volvo, Mitsubishi, Hyundai, Peugeot, Citroen oraz DS.
 
W Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie i Koszalinie pozostawiamy do Państwa dyspozycji salony sprzedaży z ofertą samochodów osobowych, użytkowych oraz używanych. Dodatkowo w każdej lokalizacji świadczymy usługi serwisowe, blacharsko-lakiernicze, ubezpieczeniowe, sprzedaży części samochodowych oraz wsparcie w finansowaniu zakupu.  

Nasze dotychczasowe doświadczenie oraz ciągły rozwój pozwalają nam na kompleksową obsługę i wsparcie w zakupie i użytkowaniu samochodu. Wysoko stawiane standardy oraz troska i uważność na potrzeby i satysfakcję naszych klientów pozwalają nam uzyskiwać od wielu lat, czołowe miejsca na listach największych i najskuteczniejszych firm dealerskich w Polsce. 

LEVC Polska

Grupa Bemo Motors jest podekscytowana możliwością reprezentowania LEVC w Polsce. Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na elektryczne samochody dostawcze i taksówki o zwiększonym zasięgu. Jesteśmy przekonani, że nowe, innowacyjne produkty LEVC będą idealnie wpasowywać się do naszego portfolio. 

Błażej Mrugalski, prezes Grupy Bemo Motors

Levc-firma

Błażej Mrugalski i Marcus Rosenborg

LEVC

LEVC, z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, produkuje oficjalną londyńską czarną taksówkę od ponad 100 lat i ponownie wymyślił kultową taksówkę jako elektryczną, zdolną do zerowej emisji TX w 2018 r.Od czasu wprowadzenia na rynek sprzedano ponad 5 000 jednostek na całym świecie, a jej ekologiczne referencje zapobiegły wprowadzeniu do atmosfery ponad 57 000 ton CO2 i zaoszczędziły 35 milionów litrów paliwa z użytkowania.

Unikalna technologia eCity firmy LEVC oferuje liczne korzyści dla kierowców pojazdów elektrycznych w Polsce. Zarówno TX, jak i TX shuttle są napędzane sprawdzoną i innowacyjną technologią eCity LEVC, charakteryzującą się zerową emisją spalin na dystansie 63 mil (101 km), a jednocześnie elastycznym zasięgiem wynoszącym ponad 316 mil (510 km).

Nowy elektryczny samochód dostawczy LEVC, VN5, jest już w sprzedaży w Wielkiej Brytanii i zostanie wprowadzony na rynek europejski wiosną 2021 roku. VN5, działający w sektorze pojazdów o masie jednej tony, posiada ten sam śmiały, charakterystyczny design i lekką aluminiową konstrukcję co TX, a także innowacyjną technologię elektryczną eCity. Dzięki zasięgowi czystej energii elektrycznej wynoszącemu ponad 60 mil oraz całkowitemu elastycznemu zasięgowi wynoszącemu 304 mile (489 km) VN5 idealnie nadaje się do dostaw miejskich w trybie bezemisyjnym, a także do dłuższych podróży poza miasto. Bardziej oszczędny kierowca może osiągnąć 76-milowy zasięg miejski czystego EV, zgodnie z metodologią WLTP*. VN5 ma również wiodący w swojej klasie promień skrętu wynoszący zaledwie 10,1 m, co zapewnia niezrównaną mobilność w zatłoczonym środowisku miejskim, a dzięki pojemności ładunkowej wynoszącej do 5,5 m3, VN5 z łatwością pomieści dwie palety o wymiarach Euro, oferując ładowność brutto do 830 kg.

Levc_Polska-Firma-ww-1