Skip to content

NOWE OBLICZE MOBILNOŚCI

Electric Shuttle

Od 5006,41 PLN/mies

ZDECYDUJ SIĘ BYĆ LEPSZYM. ZDECYDUJ SIĘ BYĆ INNYM. Zdecyduj.

levc-tx-sign

W dzisiejszych wymagających środowiskach miejskich, TX jest inteligentnym, bezpiecznym i stylowym rozwiązaniem mobilności, które wprowadza miejski transport pasażerski na ścieżkę zrównoważonego rozwoju.

510 km CAŁKOWITEGO ZASIĘGU

Inteligentna technologia eCity oferuje 101 km* bezemisyjnego zasięgu przy zasilaniu wyłącznie energią elektryczną oraz elastyczność całkowitego zasięgu przy napędzie elektrycznym wynoszącego 510 km – co możliwe jest dzięki generatorowi benzynowemu.

ZAPOMNIJ O OBAWACH ZWIĄZANYCH
Z ZASIĘGIEM

TX jest napędzany przez silnik elektryczny, który zawsze napędza tylne koła. Jest on wspierany przez wydajny range-extender, który eliminuje niepokój związany z zasięgiem i zapewnia większą elastyczność działania.

Członek rodziny

Jest to pojazd dla ludzi, którzy przemieszczają się w różne miejsca. Natychmiast rozpoznawalny w dzień i w nocy, TX jest w stanie wyróżnić każdą firmę. Od unikalnej sylwetki po zewnętrzne detale, to rozwiązanie mobilnościowe klasy premium wyróżnia się na tle codzienności.

Levc_Polska-TX-Shuttle-www-1
Levc_Polska-TX-Shuttle-www-2

Mobilność na nowo

TX jest zorientowanym na przyszłość e-mobilnym pojazdem zbudowanym specjalnie w celu spełnienia dynamicznych i złożonych wymagań zmieniających się wzorców mobilności, środowisk miejskich i osób dojeżdżających do pracy w mieście.

Większa elastyczność

Technologia eCity oferuje ekologiczne i komercyjne korzyści wynikające z użytkowania pojazdu elektrycznego, bez obawy o zasięg i z niezrównaną elastycznością. W pełni elektryczny układ napędowy umożliwia bezemisyjną jazdę po mieście, a dodatkowy generator benzynowy zapewnia kierowcom możliwość kontynuowania jazdy bez względu na okoliczności. Możliwość standardowego, szybkiego i błyskawicznego ładowania daje kierowcy pełny dostęp do dowolnej sieci ulicznych punktów ładowania.

Levc_Polska-TX-Shuttle-www-3
Levc_Polska-TX-Shuttle-www-4

Zbudowany, by wozić 

X jest zbudowanym specjalnie do tego celu busem, zdolnym do spełnienia różnorodnych i szerokich potrzeb pojazdu do transportu miejskiego. Niezależnie od tego, czy przewozi kierowników biznesowych do hotelu, imprezowiczów do miasta czy pacjentów ze szpitala, jego szerokie możliwości oznaczają, że nie ma kompromisów i nie ma ograniczeń dla potencjału operacyjnego kierowców.

Zbudowany, by działać

Zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii, każdy aspekt TX został specjalnie stworzony, aby wytrzymać wymagający cykl życia pojazdu do transportu pasażerskiego. Od litowo-jonowego akumulatora napędowego po aluminiową strukturę nadwozia. Od klamek i zawiasów drzwiowych po tapicerkę, TX posiada jakość i niezawodność zakorzenioną we wszystkich elementach.

Levc_Polska-TX-Shuttle-www-6

Opcjonalne wyposażenie

tx_shuttle_electric_mobility_driver_seat

Pakiet Comfort

Zwiększ wrażenia z jazdy dzięki dodatkowym opcjom zwiększającym komfort.

– Luksusowy podgrzewany fotel kierowcy z elektryczną regulacją
– Elektrochromatyczne, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne
– Podgrzewana przednia szyba z wyłącznikiem czasowym
– Zamykany schowek pod siedzeniem

mus_2019_10_levc_21.9.19_2545_br_02 (1)

PAKIET COMFORT PLUS

Sprawia, że życie kierowcy jest tak wolne od stresu, jak to tylko możliwe, dzięki czemu może on skoncentrować się na drodze.

Wszystkie elementy pakietu COMFORT PACK plus:
– Zintegrowana nawigacja satelitarna z aktualizacjami informacji o ruchu drogowym.
– Kamera cofania
– Czujniki parkowania z przodu

mus_2019_10_levc_21.9.19_2441_br_02

PAKIET ZEWNĘTRZNY CHROM

Bądź natychmiast rozpoznawalny, w dzień i w nocy. Odrobina chromu dodaje blasku i jeszcze bardziej podkreśla estetykę klasy premium.

– Chromowana obwódka grilla i dolne listwy zewnętrzne
– Chromowane klamki drzwi
– Chromowane tarcze kół i elementy ozdobne

tx_panoramic_roof

PAKIET PASAŻERSKI COMFORT

Stwórz eleganckie, nowoczesne i bogate w funkcje wnętrze, aby zapewnić pasażerom najlepsze wrażenia.

– Panoramiczny szklany dach
– Niezależne sterowanie dotykowe
– Punkt ładowania USB x 2
– Dedykowane pokładowe gniazdo USB Wi-Fi
– Uchwyty o wysokiej widoczności
– Światła przeciwmgielne

tx_icon_accessories_26_1_

DOSTĘP DLA OSÓB NA WÓZKACH

Podróżowanie w dobrym stylu nie powinno być ograniczone do nielicznych uprzywilejowanych. Spraw, aby TX był bardziej przyjazny dla wszystkich.

– Rozkładana rampa dla niepełnosprawnych z poręczami bocznymi
– Chowany stopień pośredni
– Miejsce dla wózka inwalidzkiego ustawionego przodem do kierunku jazdy
– Szybko zapinane pasy zabezpieczające dla wózków inwalidzkich

tx_shuttle_electric_mobility_accesory_bar

PAKIET UDOGODNIEŃ 

Zadowolony kierowca to szczęśliwsi pasażerowie.

– Czujniki parkowania z tyłu
– Schowek pod głową
– Drążek na akcesoria z uchwytem na kubki i tacką na drobiazgi
– Siatka do przechowywania dokumentów i haczyk na płaszcze
– Gniazdo zasilania kierowcy 12 V
– Szyba przeciwsłoneczna w przestrzeni bagażowej
– Podłokietnik centralny

Technologia

Levc-Polska-VN5-www-5

Technologia ecity

Elastyczna jazda z całkowitym zasięgiem 316 mil; elastyczne ładowanie bez obawy o zasięg; niższe koszty eksploatacji; mniejszy wpływ na środowisko. Odkryj korzyści, jakie technologia eCity przynosi operatorom i miastom.

tx_battery_2

ZAAWANSOWANA BATERIA

Litowo-jonowa bateria napędowa została gruntownie przetestowana na dystansie ponad miliona mil i w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach na ziemi, aby zapewnić niezawodność i długowieczność bez względu na teren i sposób użytkowania.

tx_shuttle_15_

BEZKONKURENCYJNA ELASTYCZNOŚĆ ŁADOWANIA

TX posiada najbardziej elastyczny pokładowy system ładowania dostępny obecnie na rynku, z możliwością ładowania standardowego i szybkiego, dostępną w różnych portach ładowania.

body_structure

ALUMINIOWA STRUKTURA NADWOZIA

Zaadaptowaliśmy tę technologię, szeroko stosowaną w sporcie motorowym oraz w branży lotniczej, aby spełnić wymagania nowoczesnego i ekologicznego pojazdu to transportu osób.

2019_10_10_1128

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w standardzie. Funkcje bezpieczeństwa w VN5 pomagają chronić wszystkich pasażerów i innych niechronionych użytkowników dróg.

tx.jpg

Komfort jazdy

Zaprojektowany jako profesjonalne, wygodne miejsce pracy. VN5 został stworzony z myślą o kierowcach i ich dobrym samopoczuciu. Dowiedz się więcej o naszej najbardziej jak dotąd inspirowanej kabiną kierowcy.

Galeria