Skip to content

POZNAJ LEVC

Technologia

Technologia Levc

Zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy muszą sprostać wymagającym i nieprzewidywalnym cyklom pracy, pojazdy elektryczne LEVC składają się z zaawansowanego, elektrycznego układu napędowego z akumulatorem oraz niewielkiego, zapasowego, benzynowego układu zwiększającego zasięg, dzięki czemu zapewniają całkowity zasięg wynoszący ponad 300 mil*.

Technologia eCity nie tylko daje Ci swobodę działania, ale także pozwala typowemu kierowcy zaoszczędzić około 100 funtów tygodniowo na paliwie i wydać o połowę mniej na planowe przeglądy w porównaniu z poprzednimi modelami.

W pełni elektryczny układ napędowy z range-extenderem, lekka aluminiowa konstrukcja nadwozia oraz najnowsze innowacje dla kierowców sprawiają, że pojazdy elektryczne LEVC są profesjonalnym wyborem dla kierowców i operatorów flot.

*Test WLTP

Technologia

Technologia eCity

Odkryj naszą elektryczną, bezemisyjną technologię o rozszerzonym zasięgu, która zmniejsza koszty eksploatacji i zapewnia niezrównaną elastyczność zasięgu.

Technologia

Zaawansowana bateria napędowa

Przetestowany na ponad milionie mil i objęty najlepszą w branży gwarancją, akumulator litowo-jonowy w naszych pojazdach elektrycznych został skonstruowany tak, aby przetrwać cały okres eksploatacji pojazdu.

Technologia

Pionierzy w branży

Produkty LEVC to pionierskie w branży techniki konstrukcyjne, które zapewniają oszczędność wagi, a także niezwykłą trwałość – dzięki czemu mogą być użytkowane przez 15 lat.

Technologia

Najłatwiejsze ładowanie

Dowiedz się o wiodących na rynku możliwościach ładowania naszych pojazdów, najskuteczniejszych sposobach ładowania pojazdu oraz o tym, jak znaleźć punkt ładowania w pobliżu miejsca zamieszkania.

Technologia

Bezpieczeństwo i ochrona

Produkty LEVC wyposażone są w najnowszą technologię bezpieczeństwa biernego i czynnego, zapewniając spokój ducha wszystkim pasażerom i innym użytkownikom dróg.

Technologia

Komfort kierowcy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest komfortowe środowisko pracy kierowcy, dlatego nasze pojazdy elektryczne zostały zaprojektowane z myślą o długich godzinach spędzonych za kierownicą.