Skip to content

TX

Electric Taxi

Od 5006,41 PLN/mies

3-letnia gwarancja na pojazd
5-letnia gwarancja na akumulator
1 rok pomocy drogowej

Najważniejsze informacje

Rata od

3696,65 PLN/mies

Ilość miejsc

6 pasażerów

zasięg EV

101 km

ŁĄczny zasięg

510 km

Obejrzyj

Wnętrze 360°

Levc_Polska-TX-wnętrze
LEVC-Polska-Zewnątrz

Obejrzyj

Z zewnątrz 360°

TX – Elektryczne TAXI

Znaczne oszczędności przy jednoczesnym zmniejszeniu szkodliwych emisji

Niezawodne, wszechstronne i obsługiwane tylko przez najbardziej doświadczonych kierowców, czarne taksówki są od dawna uznawane za najlepsze taksówki na świecie – a teraz nowy TX jest pierwszą taksówką, która może jeździć wyłącznie na napędzie elektrycznym.

Levc_Polska-www-TX-1

Technologia eCity

Technologia eCity łączy w sobie zdolność do bezemisyjnej jazdy z elastycznością zwiększającą zasięg, dając Ci swobodę prowadzenia i działania w normalny sposób. Co istotne, TX pomaga kierowcom znacznie obniżyć koszty eksploatacji paliwa.

Komfortowe miejsce pracy

TX został zaprojektowany tak, aby uzupełnić sposób pracy kierowcy, środowisko i zadania, z jakimi musi się codziennie mierzyć specjalnie skonstruowana taksówka. Od przedniego schowka nad głową po ergonomiczny, regulowany fotel, TX oferuje więcej przestrzeni, komfortu i schowków, aby zapewnić kierowcy najlepsze środowisko pracy.

Levc_Polska-www-TX-2
Levc_Polska-www-TX-3

Bezpieczna przestrzeń dla pasażerów

Przestronny tylny przedział oddzielony specjalnie skonstruowanym ekranem ochronnym, który utrzymuje pasażerów i kierowcę w dystansie społecznym, możliwość płatności zbliżeniowych oraz dwukierunkowy interkom, wszystko to składa się na bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla podróżujących.

Obniżenie kosztów

Dzięki maksymalizacji zasięgu oferowanego przez jazdę na czystej energii elektrycznej, możliwe jest osiągnięcie przez kierowców naszego obecnego modelu typowej oszczędności paliwa w wysokości około 110 funtów tygodniowo. Porównaj koszty eksploatacji TX z kosztami eksploatacji Twojej obecnej taksówki.

Levc_Polska-www-TX-4

Technologia

2020_06_26_1555

Pełna ochrona

Integralną cechą jest centralna osłona oddzielająca kierowcę od pasażerów, zwiększająca prywatność, bezpieczeństwo i spokój ducha kierowcy i pasażerów.

ecity_badge

Technologia Ecity

Elastyczna jazda, niższe koszty eksploatacji i mniejszy wpływ na środowisko. Odkryj różnorodne korzyści, jakie technologia eCity przynosi kierowcom.

g011857_01_1

Zaawansowany akumulator

Przetestowana na ponad milion mil i objęta najlepszą w branży gwarancją, bateria litowo-jonowa w TX została skonstruowana tak, aby wytrzymać cały okres eksploatacji taksówki.

body_structure

Konstrukcja celowa

Nowa elektryczna taksówka korzysta z nowo opracowanej struktury nadwozia, która zwiększa przestrzeń i bezpieczeństwo wszystkich pasażerów.

road_sign_recognition_1_

Bezpieczeństwo i ochrona

TX jest wyposażony w długą listę funkcji i technologii, które sprawiają, że ruchliwa jazda po mieście jest bezpieczniejsza dla pasażerów i innych użytkowników dróg.

tx_driving_tips_recharging

Elastyczność ładowania

Poznaj wiodące na rynku możliwości ładowania TX, najskuteczniejsze sposoby ładowania i dowiedz się, jak znaleźć punkt ładowania w pobliżu.

first_new_tx_handover_2

Komfort prowadzenia

Konsultowaliśmy się z kierowcami naszych poprzednich modeli oraz z konkurencją, aby pomóc nam stworzyć naszą najbardziej inspirującą kierowcę kabinę do tej pory.

tx_studio_images_2_

dostępny dla wszystkich

Nasz najbardziej przystępny samochód w historii. TX zapewnia wygodę i łatwość użytkowania dla wszystkich pasażerów.

Galeria