Skip to content

VN5

Elektryczny Van

Od 4014,69 PLN/mies

POZNAJ ELEKTRYCZNEGO VANA VN5

Redefiniując oczekiwania wobec elektrycznych furgonetek, VN5 oferuje prawdziwie zeroemisyjny transport bez żadnych minusów. W standardzie znajduje się pokładowy generator benzynowy, który wydłuża zasięg, wiele trybów jazdy, elastyczne ładowanie i wyjątkowa wydajność.

Bezproblemowa obsługa operacji międzymiastowych i wewnątrzmiejskich sprawia, że VN5 może dotrzeć wszędzie bez zakłóceń. Dzięki VN5 firmy i floty mogą przejść na niskokosztowy, przyszłościowy model operacyjny, maksymalizując jednocześnie produktywność, żywotność pojazdu i swobodę podróżowania w dowolne miejsce.

Poznaj następną generację ekologicznego transportu. Poznaj VN5

Nowa siła w mieście.

VN5-www-hero-3

Możesz na niego liczyć

Poznaj cechy, wyposażenie i unikalne technologie, które sprawiają, że VN5 jest prawdziwie innowacyjnym elektrycznym samochodem dostawczym, który rzuca wyzwanie konwencjonalnej wiedzy na temat rynku pojazdów użytkowych.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_smc_exterior_3_

NOWY STANDARD

VN5 został zaprojektowany z myślą o dwukrotnie dłuższej żywotności niż konwencjonalny van, dzięki zastosowaniu pierwszych w branży paneli zewnętrznych z kompozytu formowanego arkuszowo. Panele SMC są lekkie i niezwykle wytrzymałe, a ich trwałość wydłuża okres eksploatacji pojazdu i pomaga utrzymać jego wartość rezydualną.

vn5_electric_van_exterior_blue_21_

ULTRANOWOCZESNY

Wyróżniające się, a jednocześnie wydajne. Reflektory LED, montowane w standardzie, przetwarzają 80% mocy na światło w porównaniu z typowymi 20% w przypadku lamp halogenowych. Są one jaśniejsze, trwalsze i czterokrotnie bardziej wydajne niż tradycyjne żarówki halogenowe.

vn5_electric_commercial_van_13

ELASTYCZNE DZIAŁANIE

VN5 można dostosować do swoich potrzeb dzięki trzem intuicyjnym trybom jazdy, które dodatkowo zwiększają wydajność operacyjną. Tryb Pure EV zapewnia bezemisyjne zasilanie wyłącznie energią elektryczną, tryb Save aktywuje range-extender, aby zachować energię elektryczną do późniejszego wykorzystania, a tryb Smart aktywnie przełącza się między zasilaniem z akumulatora a range-extenderem, aby zapewnić wygodniejszą podróż.

mfr06104

Automatyczna skrzynia

Automatyczna skrzynia biegów zapewnia płynną i relaksującą jazdę, stawiając kierowcy mniejsze wymagania w warunkach miejskich.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_17_

DOSTĘP BEZKLUCZYKOWY

Inteligentny system Start & Stop zwiększa wydajność pracy w zatłoczonym środowisku miejskim. Zwiększa on również wygodę, ponieważ kierowca może uruchomić zapłon mając kluczyk przy sobie, np. w kieszeni.

road_sign_recognition

INFORMACJA O ZNAKACH

Dzięki systemowi informacji o znakach drogowych kierowcy nie umkną już żadne ważne informacje. Kamera umieszczona z przodu pojazdu wykrywa znaki drogowe przed pojazdem i wyświetla je na wyświetlaczu, dzięki czemu kierowca jest stale poinformowany o obowiązujących ograniczeniach. Inteligentna funkcja ograniczenia prędkości może automatycznie zmniejszyć prędkość pojazdu, jeśli wykryje zmianę ograniczenia.

Technologia

Levc-Polska-VN5-www-5

Technologia ecity

Elastyczna jazda z całkowitym zasięgiem 316 mil; elastyczne ładowanie bez obawy o zasięg; niższe koszty eksploatacji; mniejszy wpływ na środowisko. Odkryj korzyści, jakie technologia eCity przynosi operatorom i miastom.

tx_battery_2

ZAAWANSOWANA BATERIA

Litowo-jonowa bateria napędowa została gruntownie przetestowana na dystansie ponad miliona mil i w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach na ziemi, aby zapewnić niezawodność i długowieczność bez względu na teren i sposób użytkowania.

tx_shuttle_15_

BEZKONKURENCYJNA ELASTYCZNOŚĆ ŁADOWANIA

TX posiada najbardziej elastyczny pokładowy system ładowania dostępny obecnie na rynku, z możliwością ładowania standardowego, szybkiego i szybkiego, dostępną w różnych portach ładowania.

body_structure

ALUMINIOWA STRUKTURA NADWOZIA

Zaadaptowaliśmy tę technologię – szeroko stosowaną w przemyśle motoryzacyjnym, sportach motorowych i lotniczym – do unikalnych wymagań promu pasażerskiego.

2019_10_10_1128

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w standardzie. Prewencyjne i ochronne funkcje bezpieczeństwa w TX pomagają chronić wszystkich pasażerów i innych niechronionych użytkowników dróg.

tx.jpg

Komfort jazdy

Zaprojektowany jako profesjonalne, wygodne miejsce pracy, TX został stworzony z myślą o kierowcach i ich dobrym samopoczuciu. Dowiedz się więcej o naszej najbardziej jak dotąd inspirowanej kabiną kierowcy.

Przestrzeń cargo

vn5_electric_van_commercial_vehicle_8_

ZAŁADUNEK BOCZNY

Przesuwne drzwi boczne ułatwiają pracę z wózkiem widłowym dzięki dużemu otworowi o szerokości 1 128 mm. VN5 może pomieścić europaletę ładowaną przez każde z bocznych drzwi – to imponujący wyczyn jak na pojazd tej wielkości.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_6_

Załadunek tylny

Dzielone drzwi tylne 60/40 umożliwiają elastyczne wykorzystanie otworu o szerokości 1.253 mm. Nierzucające się w oczy nadkola umożliwiają również załadunek europalety za pomocą wózka widłowego. VN5 może bez problemu pomieścić dwie europalety jednocześnie.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_13_

Duża przestrzeń ładunkowa

Niezależnie od tego, czy chodzi o dystrybucję paczek, zarządzanie obiektami czy inne wymagające zadania, imponująca pojemność przestrzeni ładunkowej wynosząca 5,5 m³† i ładowność brutto do 830 kg oznaczają, że jest tu mnóstwo miejsca dla Twojej firmy. Efektywny kształt tylnego przedziału pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_6_

Wielofunkcyjność

VN5 jest prawdziwie wielofunkcyjnym pojazdem użytkowym, który może być wykorzystywany w wielu różnych segmentach i do wielu różnych zastosowań. Nasze podejście “przeciągnij i upuść” sprawia, że przeniesienie istniejącej firmy z samochodu dostawczego podobnej wielkości do VN5 jest tak łatwe, jak to tylko możliwe, przy jak najmniejszych modyfikacjach.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_8_

Więcej przestrzeni na dachu

VN5 pozwala na stworzenie schowka na dachu pojazdu, o pojemności do 100 kg. Dodatkowe regulowane pałąki dachowe pozwalają bezpiecznie przechowywać bardziej zróżnicowane towary i sprzęt.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_27_

Gotowy na jeszcze więcej

Odkryj naszą elektryczną, bezemisyjną technologię o rozszerzonym zasięgu, która zmniejsza koszty eksploatacji i zapewnia niezrównaną elastyczność zasięgu.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_05_2020_37_

ELASTYCZNY ZAŁADUNEK

Drzwi tylnego skrzydła mogą otwierać się pod kątem 90° lub 180°, co pozwala na elastyczne wykorzystanie przestrzeni bagażowej.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_24_

Przegroda

Nierzucająca się w oczy gródź pozwala na łatwiejszy załadunek i maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_7_

Ledowe oświetlenie

Seryjne we wszystkich wariantach jasne i wydajne oświetlenie LED oświetla tylny schowek, dzięki czemu praca jest zawsze efektywna.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_05_2020_47_

Odporna okładzina

Wytrzymałe okładziny podłogowe i boczne pomagają zachować wizualny wygląd i wartość rezydualną pojazdu.
Standard we wszystkich wariantach

vn5_electric_commercial_van_12

Łatwy dostęp

Szeroki stopień zapewnia łatwy dostęp do tylnego przedziału i jest dostarczany z przygotowaniem do montażu systemów odprowadzania wody lub wentylacji podłogowej.

vn5_electric_van_commercial_vehicle_studio_13_

Płaska podłoga

Idealne przygotowanie do późniejszego montażu systemów szaf lub regałów.

Galeria